Wiosenne promocje z gratisami i nowości produktowe HSM i Argo
22.04.2013

Wiosenne promocje z gratisami i nowości produktowe HSM i Argo

Wiosenna promocja dotyczy oferty dwóch dystrybutorów niszczarek firmy HSM i Argo.

Jak przystało na wiosenną akcję promocyjną, dostawcy postarali się żeby, wybrane niszczarki były z ciekawymi i wartościowymi gratisami, aby dodatkowo zachęcić do korzystania ze swoich niezawodnych urządzeń, tylko teraz zamawiając niszczarkę z promocji, klient otrzyma jeden z wielu prezentów do wyboru.

Liczba produktów objętych promocją jest obszerna, jest w czym wybierać dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania się z nowościami i gwarantujemy że będą Państwo mile zaskoczeni.Oto wybrane promocje HSM, akcja trwa od 27.03.2013  do wyczerpania zapasów

 

Niszczarka HSM ShredStar X15 + Golarka męska Braun lub Żelazko Tefa

ShredStar X15

 • Wydajność 15 kartek, niszczy na ścinki 4x27mm, Cicha praca

 

Niszczarka HSM ShredStar X8 pro + Golarka męska Braun lub Żelazko Tefal

 • Wydajność 8 kartek, niszczy na ścinki 3,9mm, Cicha praca

 

Niszczarka HSM Securio C18 + Woda toaletowa Calvin Klein 100ml męska/damska

 • Dostępna w stopniach DIN od 2 do 4, dożywotnia gwarancja na noże, kosz 25l

 

Niszczarka HSM Securio B22 + Zestaw sztućców Fiskars 24 szt lub Głośniki Creative T3300

Securio B22

 • Dostępna w stopniach DIN od 2 do 4, dożywotnia gwarancja na noże, kosz 33l

 

Niszczarka HSM Securio B26 + Przenośny dysk Toshiba 1TB USB 3.0 lub czytnik e-booków Onyx

 • Dostępna w stopniach DIN od 2 do 5, dożywotnia gwarancja na noże, kosz 55l

 

Niszczarka HSM Securio B35 + Aparat Fuji S4200 lub Tablet Yarwik TAB07-200 7’’ 8Gb

 • Dostępna w stopniach DIN od 2 do 6, dożywotnia gwarancja na noże, kosz 100l

 

Niszczarka HSM Classic 80.2 + Woda toaletowa Elizabeth Arden 100ml (damska) lub Woda Toaletowa Diesel Plus Plus 75ml (męska)

HSM Classic 80.2

 • Dostępna w stopniach DIN od 2 do 3, dożywotnia gwarancja na noże, kosz 17l

 

Niszczarka HSM Classic 90.2 + Woda toaletowa Moschino 50ml (damska) lub Woda Toaletowa HugoBoss XY 100ml (męska)

 • Dostępna w stopniach DIN od 2 do 3, dożywotnia gwarancja na noże, kosz 25l

 

Niszczarka HSM Classic 102.2 + dekoder DVB-T Fergusson Ariva lub zestaw 5 noży Fiskars w drewnianym uchwycie

 • Dostępna w stopniach DIN od 2 do 3, dożywotnia gwarancja na noże, kosz 25l

 

Oto wybrane promocje ARGO, czas trwania do 30.04.2013 roku

 

Niszczarka Wallner III-S + Robot kuchenny Zelmer lub Tablet z systemem Android

 

 • Dostępna w stopniach DIN 3, niszczy na ścinki 4x38mm, kosz 33l

 

Niszczarka Wallner L-312 + Robot kuchenny Zelmer lub Tablet z systemem Android

Wallner L-312

 • Dostępna w stopniach DIN 6, niszczy na ścinki 1x2mm, kosz 20l


Niszczarka Wallner RS6600 + Karta upominkowa Sephora 150 zł lub Ekspres do kawy Bosch Tassimo lub Internet media player (multimedialny odtwarzacz)

 • Dostępna w stopniach DIN od 3 do 5, gwarancja 2 lata, kosz 128l

 

Niszczarka Wallner C8A0 + Zestaw narzędzi z latarką lub rozdrabniacz kuchenny Severin

 • Dostępna w stopniach DIN od 3 do 4, gwarancja 2 lata, kosz 25l

 

Niszczarka Kobra+1 + Zestaw narzędzi z latarką lub rozdrabniacz kuchenny Severin

Kobra +1

 • Dostępna w stopniach DIN od 1 do 3, gwarancja 2 lata, kosz 40l

 

Niszczarka Kobra+2 + Zestaw narzędzi z latarką lub rozdrabniacz kuchenny Severin

 • Dostępna w stopniach DIN od 1 do 4, gwarancja 2 lata, kosz 40l

 

Niszczarka Wallner JP-826C + Karta upominkowa H&M lub Torba podróżna na kółkach lub Zestaw VivaBox Toskańskie Winnice

 • Dostępna w stopniach DIN od 3 do 4, gwarancja 2 lata, kosz 35l

 

Niszczarka Wallner C103-D + Karta upominkowa H&M lub Torba podróżna na kółkach lub Zestaw VivaBox Toskańskie Winnice

Wallner C103-D

 • Dostępna w stopniach DIN 3, gwarancja 2 lata, kosz 27l

 

Niszczarka Wallner FX418D + Karta upominkowa H&M lub Torba podróżna na kółkach lub Zestaw VivaBox Toskańskie Winnice

 • Dostępna w stopniach DIN od 3 do 4, gwarancja 2 lata, kosz 28l

W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Niszczarki dokumentów stały się integralną częścią nowoczesnego biura.Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości. Prosty wybór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej. Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak też włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R”. Przezroczysty ekran na przedniej ścianie obudowy umożliwia szybki i łatwy podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki. Duży pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze. Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią: Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone lub pobór mocy przez nie jest ograniczany do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja automatycznego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się całkowicie. Dzięki temu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: Aby zniszczyć niewielki kawałek papieru, kartę kredytową lub folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się.Tryb pracy ciągłej: Przy dużych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go przez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca.Opracowując niszczarki, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o komfortowo niskim natężeniu. Zrodło: HSM Polska

Jedyny sposób, by ochronić się przed kradzieżą tożsamości, to niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe czy finansowe, takich jak wyciągi z kont bankowych, zaadresowana poczta, raporty sprzedaży itp. Niszczarka to produkt niezbędny w każdym mieszkaniu i biurze. Marka Rexel posiada w swojej ofercie niszczarki dokumentów dla o użytkownika domowego, jak i dla zapracowanego pracownika środowiska biurowego. Kradzież tożsamości to jedna z najszybciej rozwijających się form przestępczości w Europie, mimo to wielu ludzi lekceważy ją, wierząc, że ich to nie spotka. Wybór niszczarki zależy w dużej mierze od osobistych potrzeb użytkownika. Pod uwagę należy wziąć następujące parametry: Poziom bezpieczeństwa od 1 do 5 (standardy DIN)

Możesz wybrać: cięcie na paski (cienkie paski papieru - niski S1 i podstawowy poziom bezpieczeństwa S2, cięcie na ścinki (małe skrawki papieru - wysoki poziom bezpieczeństwa S3, cięcie na mikro i super mikro ścinki - bardzo małe drobinki papieru (poziom bezpieczeństwa zalecany dla dokumentów poufnych i ściśle tajnych). Im mniejsze drobinki papieru powstałe w procesie niszczenia dokumentu, tym większe bezpieczeństwo. Ciekawostka - czy wiesz, że karta A4 zniszczona na 5-tym poziomie bezpieczeństwa zostanie rozdrobniona na 7'101 kawałeczków? Nieczęste niszczenie dużych ilości dokumentów oraz niszczenie w miarę bieżących i nieprzewidzianych potrzeb. Niszczenie dużych ilości dokumentów. Jeżeli przechowujesz dokumenty, a potem niszczysz na raz dużą ich ilość, potrzebujesz niszczarki, która jest w stanie pociąć wiele stron za jednym razem. Jeżeli natomiast niszczysz w miarę potrzeb bieżących, Twoja niszczarka nie musi posiadać tej funkcji. Im większy pojemnik na ścinki, tym więcej pociętych kartek będzie on w stanie pomieścić i tym rzadziej zachodzić będzie konieczność jego opróżniania! Pamięta także, że ten sam pojemnik pomieści więcej kartek pociętych na ścinki niż na paski. Wybierz więc niszczarkę o wysokim poziomie bezpieczeństwa i ciesz się dodatkową korzyścią rzadszego opróżniania pojemnika! Niektóre niszczarki zostały zaprojektowane z myślą o ustawieniu w konkretnym miejscu - pod biurkiem, obok biurka, w korytarzu. A Ty gdzie postawisz swoją niszczarkę?

Niszczarki Rexel produkowane są od ponad 50 lat i firma może się pochwalić godną pozazdroszczenia historią tworzenia produktów wysokiej jakości zaprojektowanych tak, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym. Niszczarki biurowe Rexel sprzedawane są w ponad 120 krajach świata i cieszą się reputacją urządzeń o wysokiej jakości. Rexel adresuje swoje urządzenia do pięciu podstawowych środowisk użytkowych: Niszczarki dla dużych biur - urządzenia do regularnego niszczenia dużych ilości dokumentów w biurach zatrudniających ponad 20 osób. Niszczarki dla średnich biur - urządzenia do biur, w których pracuje do 20 osób i gdzie niszczonych jest wiele dokumentów. Niszczarki dla małych biur - urządzenia do małych biur zatrudniających do 10 osób, umożliwiające niszczenie dużych ilości papieru. Niszczarki dla kadry kierowniczej- osobiste niszczarki idealnie pasujące do biura osoby kierującej firmą lub jej działem. Urządzenia wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku, niszczącym duże ilości dokumentów. Niszczarki do użytku domowego - urządzenia przeznaczone do regularnego niszczenia dokumentów osobistych i związanych z pracą w domu lub biurze w nim prowadzonym. Zrodlo: rexeleurope.com