Niszczarki Rexel Auto Plus z automatycznym podajnikiem
26.06.2015

Niszczarki Rexel Auto Plus z automatycznym podajnikiem

Nowoczesne niszczarki osobiste i biurowe to nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygoda użytkowania. Nowa seria niszczarek Rexel Auto+ to w pełni zautomatyzowane urządzenia. Dokumenty mogą być niszczone na dwa sposoby. Ręcznie, po kilka kartek, tak, jak to ma miejsce w standardowych niszczarkach, albo za pomocą podajnika, w którym można umieścić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset kartek w zależności od modelu, co pozwala oszczędzić mnóstwo czasu. Jest to bardzo istotne, gdy mamy do zniszczenia duże ilości dokumentów, wystarczy włożyć odpowiednią ilość papieru i zamknąć pokrywę, resztą zajmie się już niszczarka.

 

Poziom bezpieczeństwa oferowany przez niszczarki Rexel, mierzony jest w siedmiostopniowej skali, która wiąże się z ilością i wielkością pasków i ścinków, na jakie niszczone są kartki A4. W niszczarkach z automatycznym podajnikiem skala tajności zaczyna się od P3 i kończy na P5, wszystko to ścinki od 200 do 2000 kawałków. Wszystkie modele mają wysuwany pojemnik, który jest łatwy w opróżnianiu, a praktyczne okienko pozwala na monitorowanie stanu jego zapełnienia. Nie trzeba się również martwić o zszywki i spinacze, które niszczarki Rexel niszczą bez problemu, a niektóre model doskonale sobie radzą również z płytami CD. Warto tez wspomnieć, że niszczarki Rexel Auto+ charakteryzują się bezproblemową i cichą pracą.

Modele z automatycznym podajnikiem

 

 • Rexel Auto+ 60X poziom bezpieczeństwa P-3, automatyczny podajnik na 60 kartek, cięcie na ścinki (4x45 mm) otwór do podajnik ręcznego na 5 kartek, automatyczne cofanie papieru, karty płatnicze, spinacze, zszywki, pojemość kosza to 15 litrów.
 • Rexel Auto+ 80X poziom bezpieczeństwa P-3, automatyczny podajnik na 80 kartek, cięcie na ścinki (4x45 mm) otwór do podajnik ręcznego na 6 kartek, automatyczne cofanie papieru, karty płatnicze, spinacze, zszywki, pojemość kosza to 20 litrów.
 • Rexel Auto+ 100X poziom bezpieczeństwa P-3, automatyczny podajnik na 100 kartek, cięcie na ścinki (4x50 mm) otwór do podajnik ręcznego na 6 kartek, automatyczne cofanie papieru, karty płatnicze, spinacze, zszywki, pojemość kosza to 26 litrów.
 • Rexel Auto+ 200X poziom bezpieczeństwa P-4, automatyczny podajnik na 200 kartek, cięcie na ścinki (4x40 mm) otwór do podajnik ręcznego na 7 kartek, karty płatnicze, spinacze, zszywki, płyty CD, pojemość kosza to 32 litrów.
 • Rexel Auto+ 300X poziom bezpieczeństwa P-4, automatyczny podajnik na 300 kartek, cięcie na ścinki (4x40 mm) otwór do podajnik ręcznego na 8 kartek, system zapobiegający zacięciom, karty płatnicze, spinacze, zszywki, płyty CD, przystosowana do pracy ciągłej pojemość kosza to 40 litrów.
 • Rexel Auto+ 500X poziom bezpieczeństwa P-4, automatyczny podajnik na 500 kartek, cięcie na ścinki (4x40 mm) otwór do podajnik ręcznego na 10 kartek, system zapobiegający zacięciom, karty płatnicze, spinacze, zszywki, płyty CD, przystosowana do pracy ciągłej, pojemość kosza to 80 litrów.
 • Rexel Auto+ 750X poziom bezpieczeństwa P-4, automatyczny podajnik na 750 kartek, cięcie na ścinki (4x40 mm) otwór do podajnik ręcznego na 12 kartek, system zapobiegający zacięciom, karty płatnicze, spinacze, zszywki, płyty CD, przystosowana do pracy ciągłej, pojemość kosza to 115 litrów.
 • Rexel Auto+ 100M poziom bezpieczeństwa P-5, automatyczny podajnik na 100 kartek, cięcie na microścinki (2x15mm) otwór do podajnik ręcznego na 6 kartek, system zapobiegający zacięciom, karty płatnicze, spinacze, zszywki, przystosowana do pracy ciągłej, pojemość kosza to 26 litrów.
 • Rexel Auto+ 300M poziom bezpieczeństwa P-5, automatyczny podajnik na 300 kartek, cięcie na microścinki (2x15mm) otwór do podajnik ręcznego na 8 kartek, system zapobiegający zacięciom, karty płatnicze, spinacze, zszywki, płyty CD, przystosowana do pracy ciągłej, pojemość kosza to 40 litrów.
 • Rexel Auto+ 500M poziom bezpieczeństwa P-5, automatyczny podajnik na 500 kartek, cięcie na microścinki (2x15mm) otwór do podajnik ręcznego na 9 kartek, system zapobiegający zacięciom, karty płatnicze, spinacze, zszywki, płyty CD, przystosowana do pracy ciągłej, pojemość kosza to 80 litrów.
 • Rexel Auto+ 750M poziom bezpieczeństwa P-5, automatyczny podajnik na 750 kartek, cięcie na microścinki (2x15mm) otwór do podajnik ręcznego na 10 kartek, system zapobiegający zacięciom, karty płatnicze, spinacze, zszywki, płyty CD, przystosowana do pracy ciągłej, pojemość kosza to 115 litrów.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Niszczarki dokumentów stały się integralną częścią nowoczesnego biura.Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości. Prosty wybór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej. Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak też włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R”. Przezroczysty ekran na przedniej ścianie obudowy umożliwia szybki i łatwy podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki. Duży pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze. Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią: Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone lub pobór mocy przez nie jest ograniczany do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja automatycznego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się całkowicie. Dzięki temu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: Aby zniszczyć niewielki kawałek papieru, kartę kredytową lub folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się.Tryb pracy ciągłej: Przy dużych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go przez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca.Opracowując niszczarki, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o komfortowo niskim natężeniu. Zrodło: HSM Polska

Jedyny sposób, by ochronić się przed kradzieżą tożsamości, to niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe czy finansowe, takich jak wyciągi z kont bankowych, zaadresowana poczta, raporty sprzedaży itp. Niszczarka to produkt niezbędny w każdym mieszkaniu i biurze. Marka Rexel posiada w swojej ofercie niszczarki dokumentów dla o użytkownika domowego, jak i dla zapracowanego pracownika środowiska biurowego. Kradzież tożsamości to jedna z najszybciej rozwijających się form przestępczości w Europie, mimo to wielu ludzi lekceważy ją, wierząc, że ich to nie spotka. Wybór niszczarki zależy w dużej mierze od osobistych potrzeb użytkownika. Pod uwagę należy wziąć następujące parametry: Poziom bezpieczeństwa od 1 do 5 (standardy DIN)

Możesz wybrać: cięcie na paski (cienkie paski papieru - niski S1 i podstawowy poziom bezpieczeństwa S2, cięcie na ścinki (małe skrawki papieru - wysoki poziom bezpieczeństwa S3, cięcie na mikro i super mikro ścinki - bardzo małe drobinki papieru (poziom bezpieczeństwa zalecany dla dokumentów poufnych i ściśle tajnych). Im mniejsze drobinki papieru powstałe w procesie niszczenia dokumentu, tym większe bezpieczeństwo. Ciekawostka - czy wiesz, że karta A4 zniszczona na 5-tym poziomie bezpieczeństwa zostanie rozdrobniona na 7'101 kawałeczków? Nieczęste niszczenie dużych ilości dokumentów oraz niszczenie w miarę bieżących i nieprzewidzianych potrzeb. Niszczenie dużych ilości dokumentów. Jeżeli przechowujesz dokumenty, a potem niszczysz na raz dużą ich ilość, potrzebujesz niszczarki, która jest w stanie pociąć wiele stron za jednym razem. Jeżeli natomiast niszczysz w miarę potrzeb bieżących, Twoja niszczarka nie musi posiadać tej funkcji. Im większy pojemnik na ścinki, tym więcej pociętych kartek będzie on w stanie pomieścić i tym rzadziej zachodzić będzie konieczność jego opróżniania! Pamięta także, że ten sam pojemnik pomieści więcej kartek pociętych na ścinki niż na paski. Wybierz więc niszczarkę o wysokim poziomie bezpieczeństwa i ciesz się dodatkową korzyścią rzadszego opróżniania pojemnika! Niektóre niszczarki zostały zaprojektowane z myślą o ustawieniu w konkretnym miejscu - pod biurkiem, obok biurka, w korytarzu. A Ty gdzie postawisz swoją niszczarkę?

Niszczarki Rexel produkowane są od ponad 50 lat i firma może się pochwalić godną pozazdroszczenia historią tworzenia produktów wysokiej jakości zaprojektowanych tak, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym. Niszczarki biurowe Rexel sprzedawane są w ponad 120 krajach świata i cieszą się reputacją urządzeń o wysokiej jakości. Rexel adresuje swoje urządzenia do pięciu podstawowych środowisk użytkowych: Niszczarki dla dużych biur - urządzenia do regularnego niszczenia dużych ilości dokumentów w biurach zatrudniających ponad 20 osób. Niszczarki dla średnich biur - urządzenia do biur, w których pracuje do 20 osób i gdzie niszczonych jest wiele dokumentów. Niszczarki dla małych biur - urządzenia do małych biur zatrudniających do 10 osób, umożliwiające niszczenie dużych ilości papieru. Niszczarki dla kadry kierowniczej- osobiste niszczarki idealnie pasujące do biura osoby kierującej firmą lub jej działem. Urządzenia wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku, niszczącym duże ilości dokumentów. Niszczarki do użytku domowego - urządzenia przeznaczone do regularnego niszczenia dokumentów osobistych i związanych z pracą w domu lub biurze w nim prowadzonym. Zrodlo: rexeleurope.com