Niszczarki HSM z prezentami - sprawdź koniecznie nasze promocje
27.03.2012

Niszczarki HSM z prezentami - sprawdź koniecznie nasze promocje

Niszczarki HSM shredstar X10 oraz X6pro to kompaktowe modele dla osób poszukujących okazji cenowych! Oferują niezwykle korzystne parametry za atrakcyjną cenę! X10 i X6pro to elegancka niszczarka do małego biura do pracy dla jednej lub kilku osób, dostępna w dwóch stopniach tajności: DIN3 (X10) oraz DIN4 (X6pro), niszczy do 12 kartek jednorazowo (dla papieru 70g/m2), papier ze spinaczami i zszywkami.

Niszczarki posiadają również oddzielny zespół tnący wraz z oddzielnym pojemnikiem do niszczenia kart plastikowych i płyt CD. Automatyczny start/stop, automatyczny stop w przypadku zapełnienia kosza, automatyczny rewers w przypadku zacięcia papieru. Sygnalizacja trybu gotowości/zacięcia/przepełnienia kosza/ przegrzania przez diody LED, pojemnik na ścinki o pojemności 21L.  Oba modele są aktualnie w promocji.
Sprawdź też koniecznie promocje na pozostałe niszczarki HSM !

 

Niszczarka HSM X10 + woda toaletowa JOPP 100 ml dla niej lub 125 ml dla niego

•Rodzaj cięcia: ścinki 4x35mm
•DIN3
•Niszczy papier, zszywki, spinacze, karty plastikowe i płyty CD
•Gwarancja 24 m-ce niszczarka, noże dożywotnia

Niszczarka HSM X6 PRO + woda toaletowa JOPP dla niej lub dla niego

•Rodzaj cięcia: ścinki 4x10mm
•DIN4
•Niszczy papier, zszywki, spinacze, karty plastikowe i płyty CD
•Gwarancja 24 m-ce niszczarka, noże dożywotnia

niszczarki hsm x10 x6pro


Niszczarka HSM X15
+ woda toaletowa Moschino 100 mldla niej lub dla niego Hugo Boss Baldessarini Ambre 90 ml dla niego

•Rodzaj cięcia: ścinki 4x27mm
•DIN4
•Niszczy papier, zszywki, spinacze, karty plastikowe i płyty CD
•Gwarancja niszczarka 24 m-ce, noże 24 m-ce

Niszczarka HSM X8 PRO + woda toaletowa Moschino 100 mldla niej lub dla niego Hugo Boss Baldessarini Ambre 90 ml dla niego

•Rodzaj cięcia: ścinki 3x9mm
•DIN3
•Niszczy papier, zszywki, spinacze, karty plastikowe i płyty CD
•Gwarancja niszczarka 24 m-ce, noże 24 m-ce

niszczarka hsm c16


Niszczarka HSM C16
(3 modele do wyboru) + Pendrive Kingston 32GB lub woda toaletowa Calvin Klein BE 50 ML (unisex)

•Rodzaj cięcia: ścinki 4x25mm / paski 3,9mm lub paski 5,8mm
•DIN2 lub DIN3
•automatyczny reverse w przypadku zacięcia papieru
•Gwarancja niszczarka 24 m-ce, noże dożywotnia

Niszczarka HSM B22 (4 modele do wyboru) + IPod Shuffle lub Zestaw Tefal Ingenio (3 częściowy)

•Rodzaj cięcia: ścinki 1,9x15 lub 3,9x30mm / paski 3,9mm lub paski 5,8mm
•DIN2 lub DIN3 lub DIN4
•automatyczne całkowite wyłączanie niszczarki po 4 godzinach nieużytkowania
•Gwarancja niszczarka 24 m-ce, noże dożywotnia

niszczarka hsm b32


Niszczarka HSM B32
(5 modeli do wyboru) + odtwarzacz Blue-ray SONY lub dysk twardy zewnętrzny ADATA 500gb

•Rodzaj cięcia: ścinki 0,78x 11mm lub 1,9x15 lub 4,5x30mm / paski 3,9mm lub paski 5,8mm
•DIN2 lub DIN3 lub DIN4  lub DIN5
•hartowane, jednoelementowe, stalowe wałki tnące, niewrażliwe na zszywki i spinacze biurowe
•Gwarancja niszczarka 24 m-ce, noże dożywotnia

Niszczarka HSM B34 (4 modele do wyboru) + zestaw Tefal Volupty (7 częściowy) lub myjka wysokociśnieniowa Makita

•Rodzaj cięcia: ścinki 1,9x15 lub 4,5x30mm / paski 3,9mm lub paski 5,8mm
•DIN2 lub DIN3 lub DIN4
•specjalny oddzielny, wyjmowany kosz na niszczone płyty
•Gwarancja niszczarka 24 m-ce, noże dożywotnia

Promocja trwa od 19.03.2012 do 29.06.2012 lub do wyczerpania zapasów zestawów z gratisami


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Niszczarki dokumentów stały się integralną częścią nowoczesnego biura.Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości. Prosty wybór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej. Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak też włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R”. Przezroczysty ekran na przedniej ścianie obudowy umożliwia szybki i łatwy podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki. Duży pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze. Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią: Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone lub pobór mocy przez nie jest ograniczany do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja automatycznego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się całkowicie. Dzięki temu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: Aby zniszczyć niewielki kawałek papieru, kartę kredytową lub folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się.Tryb pracy ciągłej: Przy dużych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go przez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca.Opracowując niszczarki, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o komfortowo niskim natężeniu. Zrodło: HSM Polska

Jedyny sposób, by ochronić się przed kradzieżą tożsamości, to niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe czy finansowe, takich jak wyciągi z kont bankowych, zaadresowana poczta, raporty sprzedaży itp. Niszczarka to produkt niezbędny w każdym mieszkaniu i biurze. Marka Rexel posiada w swojej ofercie niszczarki dokumentów dla o użytkownika domowego, jak i dla zapracowanego pracownika środowiska biurowego. Kradzież tożsamości to jedna z najszybciej rozwijających się form przestępczości w Europie, mimo to wielu ludzi lekceważy ją, wierząc, że ich to nie spotka. Wybór niszczarki zależy w dużej mierze od osobistych potrzeb użytkownika. Pod uwagę należy wziąć następujące parametry: Poziom bezpieczeństwa od 1 do 5 (standardy DIN)

Możesz wybrać: cięcie na paski (cienkie paski papieru - niski S1 i podstawowy poziom bezpieczeństwa S2, cięcie na ścinki (małe skrawki papieru - wysoki poziom bezpieczeństwa S3, cięcie na mikro i super mikro ścinki - bardzo małe drobinki papieru (poziom bezpieczeństwa zalecany dla dokumentów poufnych i ściśle tajnych). Im mniejsze drobinki papieru powstałe w procesie niszczenia dokumentu, tym większe bezpieczeństwo. Ciekawostka - czy wiesz, że karta A4 zniszczona na 5-tym poziomie bezpieczeństwa zostanie rozdrobniona na 7'101 kawałeczków? Nieczęste niszczenie dużych ilości dokumentów oraz niszczenie w miarę bieżących i nieprzewidzianych potrzeb. Niszczenie dużych ilości dokumentów. Jeżeli przechowujesz dokumenty, a potem niszczysz na raz dużą ich ilość, potrzebujesz niszczarki, która jest w stanie pociąć wiele stron za jednym razem. Jeżeli natomiast niszczysz w miarę potrzeb bieżących, Twoja niszczarka nie musi posiadać tej funkcji. Im większy pojemnik na ścinki, tym więcej pociętych kartek będzie on w stanie pomieścić i tym rzadziej zachodzić będzie konieczność jego opróżniania! Pamięta także, że ten sam pojemnik pomieści więcej kartek pociętych na ścinki niż na paski. Wybierz więc niszczarkę o wysokim poziomie bezpieczeństwa i ciesz się dodatkową korzyścią rzadszego opróżniania pojemnika! Niektóre niszczarki zostały zaprojektowane z myślą o ustawieniu w konkretnym miejscu - pod biurkiem, obok biurka, w korytarzu. A Ty gdzie postawisz swoją niszczarkę?

Niszczarki Rexel produkowane są od ponad 50 lat i firma może się pochwalić godną pozazdroszczenia historią tworzenia produktów wysokiej jakości zaprojektowanych tak, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym. Niszczarki biurowe Rexel sprzedawane są w ponad 120 krajach świata i cieszą się reputacją urządzeń o wysokiej jakości. Rexel adresuje swoje urządzenia do pięciu podstawowych środowisk użytkowych: Niszczarki dla dużych biur - urządzenia do regularnego niszczenia dużych ilości dokumentów w biurach zatrudniających ponad 20 osób. Niszczarki dla średnich biur - urządzenia do biur, w których pracuje do 20 osób i gdzie niszczonych jest wiele dokumentów. Niszczarki dla małych biur - urządzenia do małych biur zatrudniających do 10 osób, umożliwiające niszczenie dużych ilości papieru. Niszczarki dla kadry kierowniczej- osobiste niszczarki idealnie pasujące do biura osoby kierującej firmą lub jej działem. Urządzenia wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku, niszczącym duże ilości dokumentów. Niszczarki do użytku domowego - urządzenia przeznaczone do regularnego niszczenia dokumentów osobistych i związanych z pracą w domu lub biurze w nim prowadzonym. Zrodlo: rexeleurope.com