Niszczarki HSM - produkcja w Niemczech i dożywotnia gwarancja
24.10.2011

Niszczarki HSM  - produkcja w Niemczech i dożywotnia gwarancja

Niszczarki HSM to urządzenia, które powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Niszczarki te posiadają wyjątkowo mocne i trwałe noże tnące, które otrzymały dożywotnią gwarancję ! Produkowane są w Niemczech.

Każdy z nas, zarówno w domu jak i biurze, musi chronić się przed nieuprawnionym wykorzystaniem danych. W jaki sposób usuwane są w Twojej firmie zapiski z flip-chartów sporządzone podczas ostatniego spotkania lub choćby nieprawidłowo wykonane kopie? Czy nie są zgniatane i nie lądują w koszu? W ten sposób narażamy się na szpiegostwo oraz możliwość wykorzystania danych skutkującą często znaczną utratą wizerunku lub stratami finansowymi.


Dlatego szczególnie polecamy niszczarki HSM z prezentami!1) Niezwykle wydajna lub niezwykle bezpieczna masz wybór !


Niszczarka HSM shredstar X15/X8 pro – idealna niszczarka do małego biura – niszczy wszystkie nośniki danych
- wydajność X15 – 18 kartek, X8pro – 9 kartek A4 jednorazowo
- trzeci (X15) lub czwarty (X8pro) stopień tajności
- automatyczny start/stop
- włącznik zasilania zintegrowany z funkcją cofania
- tryb gotowości ze wskaźnikiem LED
- oddzielny zespół tnący do niszczenia CD/DVD
- segregacja odpadów CD/DVD/kart plastikowych i papieru
- rolki ułatwiające przesuwanie papieru
- cicha praca
- wyjmowany pojemnik na ścinki 25 l
- gwarancja: 2 lata na urządzenie, dożywotnia na noże tnące

Prezent do wyboru: żelazko Philips lub zestaw narzędzi Black & Decker


niszczarka b24

2) Niewiarygodnie wydajana dla średnich i małych biur


Niszczarka HSM Securio B24 – niezwykle elegancka niszczarka do małego biura
- wydajność do 30 kartek jednorazowo
- dostępna w każdym stopniu tajności
- wyposażona w najtrwalsze z możliwych, jednoelementowe hartowane noże tnące,
- auto rewers w przypadku zacięcia papieru
- cicha praca
- przygotowana do pracy w trybie ciągłym – 24h/dobę!
- cicha praca
- szerokość wejścia: 240 mm
- kosz: 34 l
- gwarancja: 2 lata na urządzenie, dożywotnia na noże tnące

Prezent do wyboru: garki Tefal INGENIO 5 części lub wiertarko-wkrętarka Black & Decker

niszczarka b32

3) Najlepszy wybór w tej klasie - HIT sprzedaży


Niszczarka HSM Securio B32 – niezwykle elegancka niszczarka do małego biura
- wydajność do 30 kartek jednorazowo
- niszczy płyty CD i karty plastikowe
- dostępna w każdym stopniu tajności
- wyposażona w najtrwalsze z możliwych, jednoelementowe hartowane noże tnące,
- auto rewers w przypadku zacięcia papieru
- cicha praca
- przygotowana do pracy w trybie ciągłym – 24h/dobę!
- cicha praca
- szerokość wejścia: 310 mm
- kosz: 82 l
- gwarancja: 2 lata na urządzenie, dożywotnia na noże tnące

Prezent do wyboru: mikrofalówka ZELMER lub nawigacja GoClever Nadio 500 Plus 5


niszczarka hsm securio

4) Najlepszy wybór dla grupy użytkowników

Niszczarka HSM Securio B34 – niezwykle elegancka niszczarka do małego biura
- wydajność do 30 kartek jednorazowo
- dostępna w każdym stopniu tajności
- wyposażona w najtrwalsze z możliwych, jednoelementowe hartowane noże tnące,
- PAPERcontrol (elektroniczny pomiar grubości niszczonych kartek zapobiegający zatorom)
- cicha praca
- przygotowana do pracy w trybie ciągłym – 24h/dobę!
- cicha praca
- szerokość wejścia: 310 mm
- kosz: 100 l
- gwarancja: 2 lata na urządzenie, dożywotnia na noże tnące

Prezent do wyboru: wieża PHILIPS z podstawką do ipoda/iphona lub ekspres ciśnieniowy KRUPS Dolce Gusto Piccolo
Promocja ważna od 10.10.2011 do 31.12.2011 lub do wyczerpania zapasów


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Niszczarki dokumentów stały się integralną częścią nowoczesnego biura.Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości. Prosty wybór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej. Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak też włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R”. Przezroczysty ekran na przedniej ścianie obudowy umożliwia szybki i łatwy podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki. Duży pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze. Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią: Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone lub pobór mocy przez nie jest ograniczany do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja automatycznego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się całkowicie. Dzięki temu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: Aby zniszczyć niewielki kawałek papieru, kartę kredytową lub folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się.Tryb pracy ciągłej: Przy dużych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go przez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca.Opracowując niszczarki, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o komfortowo niskim natężeniu. Zrodło: HSM Polska

Jedyny sposób, by ochronić się przed kradzieżą tożsamości, to niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe czy finansowe, takich jak wyciągi z kont bankowych, zaadresowana poczta, raporty sprzedaży itp. Niszczarka to produkt niezbędny w każdym mieszkaniu i biurze. Marka Rexel posiada w swojej ofercie niszczarki dokumentów dla o użytkownika domowego, jak i dla zapracowanego pracownika środowiska biurowego. Kradzież tożsamości to jedna z najszybciej rozwijających się form przestępczości w Europie, mimo to wielu ludzi lekceważy ją, wierząc, że ich to nie spotka. Wybór niszczarki zależy w dużej mierze od osobistych potrzeb użytkownika. Pod uwagę należy wziąć następujące parametry: Poziom bezpieczeństwa od 1 do 5 (standardy DIN)

Możesz wybrać: cięcie na paski (cienkie paski papieru - niski S1 i podstawowy poziom bezpieczeństwa S2, cięcie na ścinki (małe skrawki papieru - wysoki poziom bezpieczeństwa S3, cięcie na mikro i super mikro ścinki - bardzo małe drobinki papieru (poziom bezpieczeństwa zalecany dla dokumentów poufnych i ściśle tajnych). Im mniejsze drobinki papieru powstałe w procesie niszczenia dokumentu, tym większe bezpieczeństwo. Ciekawostka - czy wiesz, że karta A4 zniszczona na 5-tym poziomie bezpieczeństwa zostanie rozdrobniona na 7'101 kawałeczków? Nieczęste niszczenie dużych ilości dokumentów oraz niszczenie w miarę bieżących i nieprzewidzianych potrzeb. Niszczenie dużych ilości dokumentów. Jeżeli przechowujesz dokumenty, a potem niszczysz na raz dużą ich ilość, potrzebujesz niszczarki, która jest w stanie pociąć wiele stron za jednym razem. Jeżeli natomiast niszczysz w miarę potrzeb bieżących, Twoja niszczarka nie musi posiadać tej funkcji. Im większy pojemnik na ścinki, tym więcej pociętych kartek będzie on w stanie pomieścić i tym rzadziej zachodzić będzie konieczność jego opróżniania! Pamięta także, że ten sam pojemnik pomieści więcej kartek pociętych na ścinki niż na paski. Wybierz więc niszczarkę o wysokim poziomie bezpieczeństwa i ciesz się dodatkową korzyścią rzadszego opróżniania pojemnika! Niektóre niszczarki zostały zaprojektowane z myślą o ustawieniu w konkretnym miejscu - pod biurkiem, obok biurka, w korytarzu. A Ty gdzie postawisz swoją niszczarkę?

Niszczarki Rexel produkowane są od ponad 50 lat i firma może się pochwalić godną pozazdroszczenia historią tworzenia produktów wysokiej jakości zaprojektowanych tak, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym. Niszczarki biurowe Rexel sprzedawane są w ponad 120 krajach świata i cieszą się reputacją urządzeń o wysokiej jakości. Rexel adresuje swoje urządzenia do pięciu podstawowych środowisk użytkowych: Niszczarki dla dużych biur - urządzenia do regularnego niszczenia dużych ilości dokumentów w biurach zatrudniających ponad 20 osób. Niszczarki dla średnich biur - urządzenia do biur, w których pracuje do 20 osób i gdzie niszczonych jest wiele dokumentów. Niszczarki dla małych biur - urządzenia do małych biur zatrudniających do 10 osób, umożliwiające niszczenie dużych ilości papieru. Niszczarki dla kadry kierowniczej- osobiste niszczarki idealnie pasujące do biura osoby kierującej firmą lub jej działem. Urządzenia wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku, niszczącym duże ilości dokumentów. Niszczarki do użytku domowego - urządzenia przeznaczone do regularnego niszczenia dokumentów osobistych i związanych z pracą w domu lub biurze w nim prowadzonym. Zrodlo: rexeleurope.com