Niszcz dokumenty bez pomocy rąk - kup niszczarkę Rexel Auto +
08.03.2012

Niszcz dokumenty bez pomocy rąk - kup niszczarkę Rexel Auto +

Nowa seria niszczarek REXEL AUTO + potrafi automatycznie niszczyć papier, wystarczy włożyć dokumenty do podajnika i zamknąć pokrywę,  Auto+ zajmie się tym od ręki, umożliwiając Ci powrót do swoich zajęć - nie musisz więc stać przy niszczarce i ręcznie wprowadzać kartki. W zależności od modelu Auto + niszczą od 60 do 500 kartek (80 g/m2) w jednym podaniu.

 

Wybrane modele niszczarek Auto Plus obecnie w promocji z bardzo ciekawymi prezentami zapraszamy do zapoznania się z ofertę.

Oferta jest ważna od 5 do 16 marca 2012 roku lub do wyczerpania zapasów produktu głównego lub/i produktu dodawanego w zestawie promocyjnym.

 

 

Rexel Auto+ 60

Niszczarka osobista z automatycznym podajnikiem

• Cięcie na konfetti 4x45 mm (DIN 3)

• Niszczy maks. 60 kartek (80 g/m²) w jednym podaniu

• Pojemnik na ścinki o pojemności 15 l mieści do 100 pociętych kartek

• Niszczy maks. 4 kartek (80 g/m²) przy użyciu podajnika ręcznego

• Niszczy zszywki, spinacze i karty płatnicze

Gwarancja 2 lata/ 5 lat na noże tnące

 

NOWOŚĆ Rexel Auto+ 80X (prezent Bender BOSCH)

Niszczarka osobista z automatycznym podajnikiem

• Cięcie na konfetti 4x45 mm (DIN 3)

• Niszczy maks. 80 kartek (80 g/m²) w jednym podaniu

• Pojemnik na ścinki o pojemności 20 l mieści do 150 pociętych kartek

• Niszczy maks. 6 kartek (80 g/m²) przy użyciu podajnika ręcznego

• Niszczy zszywki, spinacze i karty płatnicze

• Gwarancja 2 lata/ 7 lat na noże tnące


Rexel Auto+ 100 (prezent woda perfumowana E.Arden)

Niszczarka osobista z automatycznym podajnikiem

• Cięcie na konfetti 4x50 mm (DIN 3)

• Niszczy maks. 100 kartek (80 g/m²) w jednym podaniu

• Pojemnik na ścinki o pojemności 26 l mieści do 250 pociętych kartek

• Niszczy maks. 6 kartek (80 g/m²) przy użyciu podajnika ręcznego

• Niszczy zszywki, spinacze i karty płatnicze

• Gwarancja 2 lata/ 10 lat na noże tnące

 

NOWOŚĆ Rexel Auto+ 250X (prezent zestaw Calvin Klein Escape)

Niszczarka biurowa z automatycznym podajnikiem

• Cięcie na konfetti 4x40 mm (DIN 3)

• Niszczy maks. 250 (80 g/m²) kartek w jednym podaniu

• Pojemnik na ścinki o pojemności 40 l mieści 450 pociętych kartek

• Niszczy maks. 6 kartek (80 g/m²) przy użyciu podajnika ręcznego

bez zacięć papieru dzięki technologii Mercury

• Blokada dostępu do podajnika

• Niszczy zszywki, spinacze, karty płatnicze i płyty CD

• Gwarancja 2 lata/ 15 lat na noże tnące

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Niszczarki dokumentów stały się integralną częścią nowoczesnego biura.Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości. Prosty wybór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej. Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak też włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R”. Przezroczysty ekran na przedniej ścianie obudowy umożliwia szybki i łatwy podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki. Duży pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze. Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią: Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone lub pobór mocy przez nie jest ograniczany do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja automatycznego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się całkowicie. Dzięki temu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: Aby zniszczyć niewielki kawałek papieru, kartę kredytową lub folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się.Tryb pracy ciągłej: Przy dużych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go przez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca.Opracowując niszczarki, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o komfortowo niskim natężeniu. Zrodło: HSM Polska

Jedyny sposób, by ochronić się przed kradzieżą tożsamości, to niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe czy finansowe, takich jak wyciągi z kont bankowych, zaadresowana poczta, raporty sprzedaży itp. Niszczarka to produkt niezbędny w każdym mieszkaniu i biurze. Marka Rexel posiada w swojej ofercie niszczarki dokumentów dla o użytkownika domowego, jak i dla zapracowanego pracownika środowiska biurowego. Kradzież tożsamości to jedna z najszybciej rozwijających się form przestępczości w Europie, mimo to wielu ludzi lekceważy ją, wierząc, że ich to nie spotka. Wybór niszczarki zależy w dużej mierze od osobistych potrzeb użytkownika. Pod uwagę należy wziąć następujące parametry: Poziom bezpieczeństwa od 1 do 5 (standardy DIN)

Możesz wybrać: cięcie na paski (cienkie paski papieru - niski S1 i podstawowy poziom bezpieczeństwa S2, cięcie na ścinki (małe skrawki papieru - wysoki poziom bezpieczeństwa S3, cięcie na mikro i super mikro ścinki - bardzo małe drobinki papieru (poziom bezpieczeństwa zalecany dla dokumentów poufnych i ściśle tajnych). Im mniejsze drobinki papieru powstałe w procesie niszczenia dokumentu, tym większe bezpieczeństwo. Ciekawostka - czy wiesz, że karta A4 zniszczona na 5-tym poziomie bezpieczeństwa zostanie rozdrobniona na 7'101 kawałeczków? Nieczęste niszczenie dużych ilości dokumentów oraz niszczenie w miarę bieżących i nieprzewidzianych potrzeb. Niszczenie dużych ilości dokumentów. Jeżeli przechowujesz dokumenty, a potem niszczysz na raz dużą ich ilość, potrzebujesz niszczarki, która jest w stanie pociąć wiele stron za jednym razem. Jeżeli natomiast niszczysz w miarę potrzeb bieżących, Twoja niszczarka nie musi posiadać tej funkcji. Im większy pojemnik na ścinki, tym więcej pociętych kartek będzie on w stanie pomieścić i tym rzadziej zachodzić będzie konieczność jego opróżniania! Pamięta także, że ten sam pojemnik pomieści więcej kartek pociętych na ścinki niż na paski. Wybierz więc niszczarkę o wysokim poziomie bezpieczeństwa i ciesz się dodatkową korzyścią rzadszego opróżniania pojemnika! Niektóre niszczarki zostały zaprojektowane z myślą o ustawieniu w konkretnym miejscu - pod biurkiem, obok biurka, w korytarzu. A Ty gdzie postawisz swoją niszczarkę?

Niszczarki Rexel produkowane są od ponad 50 lat i firma może się pochwalić godną pozazdroszczenia historią tworzenia produktów wysokiej jakości zaprojektowanych tak, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym. Niszczarki biurowe Rexel sprzedawane są w ponad 120 krajach świata i cieszą się reputacją urządzeń o wysokiej jakości. Rexel adresuje swoje urządzenia do pięciu podstawowych środowisk użytkowych: Niszczarki dla dużych biur - urządzenia do regularnego niszczenia dużych ilości dokumentów w biurach zatrudniających ponad 20 osób. Niszczarki dla średnich biur - urządzenia do biur, w których pracuje do 20 osób i gdzie niszczonych jest wiele dokumentów. Niszczarki dla małych biur - urządzenia do małych biur zatrudniających do 10 osób, umożliwiające niszczenie dużych ilości papieru. Niszczarki dla kadry kierowniczej- osobiste niszczarki idealnie pasujące do biura osoby kierującej firmą lub jej działem. Urządzenia wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku, niszczącym duże ilości dokumentów. Niszczarki do użytku domowego - urządzenia przeznaczone do regularnego niszczenia dokumentów osobistych i związanych z pracą w domu lub biurze w nim prowadzonym. Zrodlo: rexeleurope.com