Multimedia w szkole - zestawy interaktywne w super cenach
26.09.2011

Multimedia w szkole - zestawy interaktywne w super cenach

Od nowego roku szkolnego 2011/2012 ruszyła akcja promocyjna Multimedia w szkole. Celem akcji jest stworzenie warunków, które pozwolą na podnoszenie efektywności nauczania przy wykorzystaniu najnowocześniejszych produktów prezentacyjnych. W związku z tym oferujemy wiele atrakcyjnych promocji na tablice interaktywne, projektory i wizualizery.


Proponujemy między innymi:

TABLICA INTERAKTYWNA QWB200-PS – do pisania po tablicy wystarczy palec. Powierzchnia jest odporna i trwała na uszkodzenia. Pasek po obu stronach tablicy (ustawienie dla osób leworęcznych).

Dostępne promocje:
- Tablica interaktywna QWB200-PS + oprogramowanie Ediba
Cena zestawu brutto 4 900,00 PLN

- Tablica interaktywna QWB200-PS + projektor Sanyo PDG-DXL2000 + uchwyt ścienny + oprogramowanie Ediba
Cena zestawu brutto 8 499,00 PLN

- Tablica interaktywna QWB200-PS + projektor Sanyo PDG-DXL2000 + uchwyt ścienny + oprogramowanie Ediba + Wizualizer CP135
Cena zestawu brutto 9 998,00 PLN


zestaw interaktywny qomo

TABLICA INTERAKTYWNA QWB200EM-DP
– najnowsza tablica, po której mogą pisać dwie osoby jednocześnie.
Nowość ! Pasek narzędzi jest po obu stronach tablicy.

Dostępne promocje:
- Tablica interaktywna QWB200EM-DP + oprogramowanie Ediba
Cena zestawu brutto 3 900,00 PLN

- Tablica interaktywna QWB200EM-DP + projektor Sanyo PDG-DXL100 + uchwyt AVTek AST1200 + oprogramowanie Ediba
Cena zestawu brutto 6 499,00 PLN

- Tablica interaktywna QWB200EM-DP + projektor Sanyo PDG-DXL100 + uchwyt AVTek AST1200 + oprogramowanie Ediba + Wizualizer CP135
Cena zestawu brutto 8 350,00 PLN


WIZUALIZER LUMENS DC120 - lekki i kompaktowy, idealne dla nauczycieli często zmieniających sale lekcyjne.

Przy zakupie tego Wizualizer karty z postaciami z kreskówek gratis.
Cena brutto 1 499,00 PLN

kampania edukacyjna


WIZUALIZER LUMENS DC190
– posiada tryb nanoszenia notatek na obraz bez konieczności korzystania z komputera.

Dostępne promocje:
- Wizualizer Lumens DC190 + Projektor Vivitek D508
Cena zestawu brutto 4 575,00 PLN

- Wizualizer Lumens  DC190 + projector Vivitek D509
Cena zestawu brutto 4 850,00 PLNWIZUALIZER AVerMedia CP355 - Lekki, przenośny wizualizer typu  „gęsia szyja”. Matryca 3.2 megapiksela i rozdzielczość HD 720p zapewniają wysokiej jakości obraz.

Dostępne promocje:
- Wizualizer AVerMedia CP355 + Projektor Vivitek D508
Cena zestawu brutto 5 050,00 PLN

- Wizualizer AVerMedia CP355 + projector Vivitek D509
Cena zestawu brutto 4 464,00 PLNProjektor Sanyo PLC-XD2200
– Wydłużona żywotności lampy do 6 tysięcy godzin. Wbudowany moduł sieciowy LAN.  Projektor waży tylko 2,6 kg . Funkcja kodu PIN która zabezpiecza urządzenie przed dostępem niepowołanych osób.

Przy zakupie tego projektora wskaźnik NOBO P1 gratis.

kampania edukacyjna sanyo

Projektor Sanyo PLC-WL2503 - Projektor krótkoogniskowy, idealny do tablic interaktywnych. Jasnośc 2500 ANSI, WXGA, gwarancja 36 msięcy.

Dostępne promocje:
- Projektor Sanyo PLC-WL2503 + pakiet oprogramowania Ediba
Cena zestawu brutto 4 155,00 PLN

- Projektor Sanyo PLC-WL2503 + Tablica NOBO 180x90 cm
Cena zestawu brutto 4 550,00 PLNStolik NOBO Twin LCD - stolik oferujący zupełnie nowe rozwiązania wspomagające profesjonalne prezentacje. Można na nim ustawić dowolny projektor oraz komputer przenośny. Obie półki są regulowane w pionie. Dodatkowo można je obracać o 360 stopni. Jest to nowy produkt będący odpowiedzią na rosnącą popularność projektorów LCD. Posiada trwałą konstrukcję, solidne kółka oraz zabezpieczenia półek. Bardzo łatwy w montażu, umożliwia ukrycie kabli.

Przy zakupie tego stolika linka zabezpieczająca Kensington gratis.
Cena brutto 872,99 PLN.Więcej promocji na stronie www.abcprezentacji.pl


Wszystkie promocje z gazetki "Multimedia w szkole" trwać będą do 31.12.2011.

sanyo avermedia


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Niszczarki dokumentów stały się integralną częścią nowoczesnego biura.Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości. Prosty wybór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej. Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak też włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R”. Przezroczysty ekran na przedniej ścianie obudowy umożliwia szybki i łatwy podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki. Duży pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze. Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią: Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone lub pobór mocy przez nie jest ograniczany do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja automatycznego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się całkowicie. Dzięki temu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: Aby zniszczyć niewielki kawałek papieru, kartę kredytową lub folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się.Tryb pracy ciągłej: Przy dużych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go przez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca.Opracowując niszczarki, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o komfortowo niskim natężeniu. Zrodło: HSM Polska

Jedyny sposób, by ochronić się przed kradzieżą tożsamości, to niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe czy finansowe, takich jak wyciągi z kont bankowych, zaadresowana poczta, raporty sprzedaży itp. Niszczarka to produkt niezbędny w każdym mieszkaniu i biurze. Marka Rexel posiada w swojej ofercie niszczarki dokumentów dla o użytkownika domowego, jak i dla zapracowanego pracownika środowiska biurowego. Kradzież tożsamości to jedna z najszybciej rozwijających się form przestępczości w Europie, mimo to wielu ludzi lekceważy ją, wierząc, że ich to nie spotka. Wybór niszczarki zależy w dużej mierze od osobistych potrzeb użytkownika. Pod uwagę należy wziąć następujące parametry: Poziom bezpieczeństwa od 1 do 5 (standardy DIN)

Możesz wybrać: cięcie na paski (cienkie paski papieru - niski S1 i podstawowy poziom bezpieczeństwa S2, cięcie na ścinki (małe skrawki papieru - wysoki poziom bezpieczeństwa S3, cięcie na mikro i super mikro ścinki - bardzo małe drobinki papieru (poziom bezpieczeństwa zalecany dla dokumentów poufnych i ściśle tajnych). Im mniejsze drobinki papieru powstałe w procesie niszczenia dokumentu, tym większe bezpieczeństwo. Ciekawostka - czy wiesz, że karta A4 zniszczona na 5-tym poziomie bezpieczeństwa zostanie rozdrobniona na 7'101 kawałeczków? Nieczęste niszczenie dużych ilości dokumentów oraz niszczenie w miarę bieżących i nieprzewidzianych potrzeb. Niszczenie dużych ilości dokumentów. Jeżeli przechowujesz dokumenty, a potem niszczysz na raz dużą ich ilość, potrzebujesz niszczarki, która jest w stanie pociąć wiele stron za jednym razem. Jeżeli natomiast niszczysz w miarę potrzeb bieżących, Twoja niszczarka nie musi posiadać tej funkcji. Im większy pojemnik na ścinki, tym więcej pociętych kartek będzie on w stanie pomieścić i tym rzadziej zachodzić będzie konieczność jego opróżniania! Pamięta także, że ten sam pojemnik pomieści więcej kartek pociętych na ścinki niż na paski. Wybierz więc niszczarkę o wysokim poziomie bezpieczeństwa i ciesz się dodatkową korzyścią rzadszego opróżniania pojemnika! Niektóre niszczarki zostały zaprojektowane z myślą o ustawieniu w konkretnym miejscu - pod biurkiem, obok biurka, w korytarzu. A Ty gdzie postawisz swoją niszczarkę?

Niszczarki Rexel produkowane są od ponad 50 lat i firma może się pochwalić godną pozazdroszczenia historią tworzenia produktów wysokiej jakości zaprojektowanych tak, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym. Niszczarki biurowe Rexel sprzedawane są w ponad 120 krajach świata i cieszą się reputacją urządzeń o wysokiej jakości. Rexel adresuje swoje urządzenia do pięciu podstawowych środowisk użytkowych: Niszczarki dla dużych biur - urządzenia do regularnego niszczenia dużych ilości dokumentów w biurach zatrudniających ponad 20 osób. Niszczarki dla średnich biur - urządzenia do biur, w których pracuje do 20 osób i gdzie niszczonych jest wiele dokumentów. Niszczarki dla małych biur - urządzenia do małych biur zatrudniających do 10 osób, umożliwiające niszczenie dużych ilości papieru. Niszczarki dla kadry kierowniczej- osobiste niszczarki idealnie pasujące do biura osoby kierującej firmą lub jej działem. Urządzenia wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku, niszczącym duże ilości dokumentów. Niszczarki do użytku domowego - urządzenia przeznaczone do regularnego niszczenia dokumentów osobistych i związanych z pracą w domu lub biurze w nim prowadzonym. Zrodlo: rexeleurope.com