Interaktywna szkoła przyszłości - kupuj u nas taniej !
16.09.2011

Interaktywna szkoła przyszłości - kupuj u nas taniej !

Tablice interaktywne to doskonałe narzędzie wspomagające prowadzenie efektywnych zajęć szkolnych, wykładów, prezentacji czy szkoleń. Ciekawy scenariusz lekcji przy wykorzystaniu tablicy interaktywnej gwarantuje zwiększenie poziomu percepcji. Multimedialne zilustrowanie omawianych zagadnień to bardzo prosty sposób na zaangażowanie słuchaczy i ich aktywny udział w prowadzonych zajęciach.

Tablica interaktywna postrzegana jest jako standardowe wyposażenie multimedialnej klasy lub nowoczesnej, profesjonalnej sali szkoleniowej. Urządzenie przypominające wyglądem zwykłą tablicę suchościeralną, które w połączeniu z niezbędnymi elementami prezentuje pokazy slajdów, programy i aplikacje znajdujące się na komputerze i pozwala na ingerowanie w nich za pomocą palca lub specjalnego pisaka.

Promocja obejmuje również ofertę produktów szkolnych, takich jak: tablice korkowe, tekstylne oraz suchościeralne magnetyczne: białe i zielone (kredowe), tablice rozkładane (tryptyki), obrotowo-jezdne, gabloty informacyjne, flipcharty. Wszystkie produkty w czasie trwania akcji dostępne są w atrakcyjnych cenach i z wyjątkowymi gratisami.

Promocja obowiązuje od 1.09.2011 do 31.12.2011 lub do wyczerpnia zapasów magazynowych
.

Głównym celem akcji jest propagowanie nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych.


OFERTA PROMOCYJNA

Tablica interaktywna 2x3 iBoard (83")
Tablica o powierzchni suchościeralno-magnetycznej ze specjalną powierzchnią Multisurface. Tył tablicy wzmocniony blacha ocynkowana. Rama z profilu aluminiowego, przez która przepuszczony jest kabel USB łączący urządzenie interaktywne uBoard z komputerem. Tablica w połączeniu z przystawka interaktywna uBoard tworzy interaktywny system do prezentacji.

tablica iboard

Dzięki zamontowaniu urządzenia na tablicy i po podłączeniu do komputera wszystko co piszesz na tablicy, może automatycznie zostać zapisane w twoim komputerze, wydrukowane, lub wysłane przy pomocy internetu do szerokiego grona zdalnych uczestników prezentacji. Po odłączeniu urządzenia tablica może służyć jako wysokiej jakości tablica do pisania, ekran projekcyjny oraz flipchart. Stojak mobilny do tablicy gratis!

W zestawie: przystawka uBoard, pióro elektroniczne, bateria AA, kabel USB o długości 5 m, oprogramowanie Mint Interactive ze sterownikiem. GRATIS: Mobilny stojak do tablicy.

Gwarancja: 2 lata na sprzęt i oprogramowanie.

Tablica interaktywna 2x3 Esprit

Tablica interaktywna 2x3 Esprit
działa w oparciu o technologię IR (podczerwień). Dzięki współpracy z komputerem oraz projektorem zamienia się w duży ekran do pisania. Każdy obraz wyświetlany na tablicy może być edytowany za pomocą pióra – wskaźnika lub po prostu palca. Funkcjonalność tablicy i efekt końcowy prezentacji jaki przy jej użyciu możemy osiągnąć jest o wiele lepszy niż dotychczas było to możliwe.


tablica esprit

W zestawie: oprogramowanie tablicy tBoard, instrukcja obsługi na CD, elementy montażowe, wskaźnik, kabel USB 1m.


Gwarancja: 2 lata na sprzęt i oprogramowanie.


Tablica interaktywna Eno w zestawie z projektorem NEC

ENO to najnowsza tablica interaktywna o powierzchni suchościeralnej i magnetycznej, która posiada najlepsze cechy tradycyjnej tablicy ceramicznej oraz tablicy interaktywnej. Powierzchnia tablicy wykazuje wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia jak: zarysowania, ścieranie, farbę w sprayu, ogień, brud. Tablicę eno™ wyróżnia spośród innych tablic interaktywnych to, iż nie wymaga okablowania, umożliwiając tym samym swobodę poruszania się. Tablica ta współpracuje z każdym dostępnym na rynku oprogramowaniem.

Produkty z powierzchnią ceramiczną PolyVision posiadają certyfikat ekologiczny Cradle to Cradle. Tablica nie absorbuje zanieczyszczeń ani bakterii, nie emituje szkodliwych związków i zapachów. Jest to bardzo ważne, gdy tablica ma być wykorzystywana np. w szkołach, czyli wszędzie tam, gdzie występuje praca z dziećmi.

tablica polyvision eno

W zestawie: przenośny pasek funkcyjny, pióro elektroniczne, bateria AAA, Bluetooth USB, oprogramowanie edukacyjne WizTeach, dwie wymienne głowice do pióra, sterownik PolyVision, projektore NEC M260XS lub NP115/V260
.

Gwarancja: dożywotnia  - na powierzchnię ceramiczną, 10 lat – na tablicę (profil, elementy mocujące, itp.), 2 lata – na pozostałe komponenty.

Tryptyk interaktywny Eno Flex + netbook

Tryptyk interaktywnyENO Flex to pierwsze kompleksowe rozwiązanie łączące w sobie najlepsze cechy tablicy interaktywnej oraz tablicy suchościeralno-magnetycznej, nie wymagającym kosztownej instalacji na stojaku czy ścianie. Bez okablowania, ani modułów elektronicznych – z dożywotnią gwarancją na powierzchnię – montowana za pomocą systemu magnetycznego na już istniejących w klasie tablicach. Jego największą zaletą jest łatwość montażu i pełna mobilność. Tablica nie absorbuje zanieczyszczeń ani bakterii, nie emituje szkodliwych związków i zapachów.

Jest to bardzo ważne, gdy tablica ma być wykorzystywana np. w szkołach, czyli wszędzie tam, gdzie występuje praca z dziećmi.

W zestawie: przenośny pasek funkcyjny, pióro elektroniczne, bateria AAA, Bluetooth USB, oprogramowanie edukacyjne WizTeach, dwie wymienne głowice do pióra, sterownik PolyVision.
GRATIS: Netbook

Gwarancja: dożywotnia  - na powierzchnię ceramiczną, 10 lat – na tablicę (profil, elementy mocujące, itp.), 2 lata – na pozostałe komponenty.

Wizualizer WZ1 + ekran w prezencie


Profesjonalny, wysokiej jakości wizualizer cyfrowy, który umożliwia precyzyjne wyświetlanie dokumentów, zdjęć, wykresów, a także obiektów trójwymiarowych - po podłączeniu do emitera obrazu. Dzięki zaawansowanym funkcjom produkt ten może pełnić rolę rzutnika. Główną zaletą urządzenia jest zastosowanie dolnego i bocznego oświetlenia, wykonanego w technologii LED. Bardzo często wykorzystywany w edukacji.

Gwarancja:  24 miesiące (nie obejmuje baterii i uszkodzeń mechanicznych).
W zestawie: pilot zdalnego sterowania. GRATIS : ekran przenośny

wizualizer

Wizualizer WZ2 + ekran w prezencie

Wizualizer WZ2 to idealne połączenie skanera i tradycyjnego wizualizera. Wraz z komputerem oraz projektorem tworzy niezbędne uzupełnienie każdej profesjonalnej prezentacji. Wizualizer WZ2 to super mobilne urządzenie, które działa natychmiast po włączeniu i pozwala na pełny profesjonalizm podczas pracy. Wyjątkowo niewielka waga oraz łatwość obsługi sprawią, że każda prezentacja będzie łatwa w odbiorze oraz atrakcyjna dla słuchacza. Dodatkowy atut to możliwość zapisywania obrazu i dźwięku w wielu formatach: PNG, JPG, BMP, TIFF, PDF oraz AVI.

Gwarancja:  24 miesiące (nie obejmuje baterii i uszkodzeń mechanicznych).

W zestawie: wizualizer, mata antyodblaskowa, kabel USB, sterownik na CD, instrukcja obsługi. GRATIS: Ekran projekcyjny POP na trójnogu (ETP1014)


Stolik prezentacyjny MASTER + pilot gratis
Nowoczesny stolik projekcyjny, skonstruowany specjalnie dla przenośnych projektorów. Model wyposażony jest w dwie rozkładane półki pod projektor i notebook`a. Posiada bezpieczną regulację wysokości od 85 do 125 cm. Istnieje możliwość obrotu i zmiany wysokości dolnej półki.

Główne parametry:
- Wymiary blatu górnego: 35 x 42 cm.
- Maksymalne obciążenie blatu górnego: 10 kg.
- Wymiary blatu dolnego: 36 x 24 cm.
- Maksymalne obciążenie blatu dolnego: 5 kg.
- Całkowita wysokość stolika: od 85 do 125 cm
GRATIS: Pilot multimedialny WL3

stolik universal

Stolik przentacyjny UNIVERSAL + pilot gratis
Stabilny, wielofunkcyjny stolik projekcyjny. Model posiada dwie półki na projektor, rzutnik, notebook’a lub drukarkę. Blaty wykonane są z płyty meblowej w kolorze popielatym. Srebrna, aluminiowa podstawa jezdna wyposażona została w kółka z systemem blokującym, zapewniającym stabilność podczas użytkowania.

Główne parametry:
- Wymiary blatu górnego: 40 x 40 cm.
- Wymiary blatu dolnego: 46 x 80 cm.
- Całkowita wysokość stolika: 81,50 cm.
GRATIS: Pilot do prezentacji WL2


Ekran elektryczny PROFI + wskaźnik laserowy gratis
Profesjonalny ekran elektryczny, łatwy do zamontowania na ścianie lub suficie. Posiada białą, matową powierzchnię (Matt White) z czarnym obramowaniem.Bardzo łatwa bezprzewodowa obsługa ekranu, przy użyciu pilota działającego do 20m. Dodatkowo ekran wyposażony jest w bardzo cichy mechanizm zwijający.
GRATIS: Pilot do prezentacji WL2


Ekran manualny ścienny POP + wskaźnik laserowy gratis
Ekran projekcyjny ręcznie rozwijany, łatwy do zamontowania na ścianie lub suficie. Posiada białą, matową powierzchnię (Matt White) z czarnym obramowaniem. Wyposażony w mechanizm zwijający z napędem sprężynowym. Górna metalowa obudowa sprawia,iż konstrukcja jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na długotrwałą eksploatację.
GRATIS: Wskaźnik laserowy WL1

ekran elektryczny profi

Ekran projekcyjny POP na trójnogu + wskaźnik laserowy gratis
Ekran projekcyjny na trójnogu przeznaczony do szerokich zastosowań prezentacyjnych. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt z tyłu ekranu do wygodnego przenoszenia i regulacji wysokości. Podstawa trójnożna z gumowymi wykończeniami nóżek, zawierające system blokowania. Lekki stelaż, wygodny w transporcie.
GRATIS: Wskaźnik laserowy WL1


Ekran manualny ścienny POP + wskaźnik laserowy gratis

Ekran projekcyjny ręcznie rozwijany, łatwy do zamontowania na ścianie lub suficie. Posiada białą, matową powierzchnię (Matt White) z czarnym obramowaniem. Wyposażony w mechanizm zwijający z napędem sprężynowym. Górna metalowa obudowa sprawia,iż konstrukcja jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na długotrwałą eksploatację.
GRATIS: Wskaźnik laserowy WL1

Flipchart Mobilechart Pro
Powierzchnia suchościeralna lakierowana o właściwościach magnetycznych. Flipchart posiada mocny sprężynowy uchwyt i dwa dodatkowe ramiona, które umożliwiają prezentowanie jednocześnie trzech arkuszy. Podstawa jezdna wyposażona w kółka z systemem blokowania. Tablica ma stały kąt pochylenia równy 15o. Regulowana wysokość od 175 do 195 cm
GRATIS: Blok + markery


flipchart eurochart

Flipchart Eurochart
Powierzchnia suchościeralna lakierowana o właściwościach magnetycznych. Flipchart posiada mocny sprężynowy uchwyt i dwa dodatkowe ramiona, które umożliwiają prezentowanie jednocześnie trzech arkuszy. Podstawa trójnożna o regulowanej wysokości. Maksymalna wysokość wynosi 186 cm.
GRATIS: Blok + markery


Flipchart dwustronny
Dwustronna powierzchnia suchościeralna lakierowana lub ceramiczna o właściwościach magnetycznych. Flipchart posiada mocny sprężynowy uchwyt, który można dowolnie przemieszczać oraz 2 półki o dł. 30 cm. Podstawa jezdna wyposażona w kółka z systemem blokowania.
GRATIS: Blok + markery


Tablica obrotowa suchościeralna biała

Dwustronna tablica biała suchościeralna z powierzchnią lakierowaną lub ceramiczną o właściwościach magnetycznych. Tablica obraca się wokół poziomej osi o 360o. Możliwość blokowania tablicy w dowolnej pozycji, przy użyciu pokrętła bocznego. Podstawa wyposażona w kółka z systemem blokującym, zapewniającym stabilność produktu.
GRATIS: Zestaw startowy do tablic suchościeralnych


Tablica obrotowa kredowa zielona
Dwustronna tablica kredowa suchościeralna z powierzchnią  lakierowaną lub ceramiczną o właściwościach magnetycznych. Solidna, stalowa konstrukcja. Tablica obraca się wokół poziomej osi o 360o. Istnieje możliwość zablokowania jej w dowolnej pozycji, przy użyciu pokrętła bocznego. Podstawa wyposażona w kółka z systemem blokującym, zapewniającym stabilność produktu.
GRATIS: Zestaw startowy do tablic kredowych

tablica 2x3 obrotowa

Tablica rozkładana suchościeralna biała

Wysokiej jakości tablica rozkładana suchościeralna z powierzchnią lakierowaną lub ceramiczną o właściwościach magnetycznych. Aluminiowa rama wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym i wykończona popielatymi narożnikami. Produkt wyposażony w półkę o dł. 30 cm, która zmieści przybory niezbędne podczas lekcji.
GRATIS: Zestaw startowy do tablic suchościeralnych


Tablica rozkładana kredowa zielona

Tablica rozkładana kredowa z powierzchnią lakierowaną lub ceramiczną o właściwościach magnetycznych. Rama wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończona popielatymi narożnikami. Dodatkowo model wyposażony jest w wygodną półkę, która zmieści przybory niezbędne podczas lekcji.
GRATIS: Zestaw startowy do tablic kredowych

tablica kredowa z nadrukiem

Tablice suchościeralna biała i kredowa zielona w ramie C-line

Tablica suchościeralna biała lub kredowa zielona o powierzchni lakierowanej magnetycznej. Elegancka rama wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończona eleganckimi, popielatymi narożnikami. Dodatkowo produkt posiada wygodna półkę, która zmieści wszelkiego rodzaju przybory niezbędne podczas prezentacji. Istnieje możliwość zawieszenia tablicy zarówno w pionie, jak i w poziomie.

GRATIS: Markery + czyścik (przy zakupie tablicy TSC1710SZ)
GRATIS: Kolorowa kreda + czyścik (przy zakupie tablicy TKC1710SZ)Tablice suchościeralna biała i kredowa zielona o powierzchni ceramicznej

Tablica suchościeralna biała lub kredowa zielona o powierzchni ceramicznej magnetycznej. Nowoczesna rama wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończona eleganckimi, popielatymi narożnikami. Dodatkowo produkt posiada wygodna półkę, która zmieści wszelkiego rodzaju przybory niezbędne podczas prezentacji. Istnieje możliwość zawieszenia tablicy zarówno w pionie, jak i w poziomie.

GRATIS: Zestaw startowy do tablic suchościeralnych (przy zakupie tablicy TSF1710P3SZ)
GRATIS: Zestaw startowy do tablic kredowych (przy zakupie tablicy TKF1710P3SZ)


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Niszczarki dokumentów stały się integralną częścią nowoczesnego biura.Zatem nic dziwnego, że niszczarki SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, oszczędności energii, łatwości obsługi i niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy. Połączenie tych cech pozwoliło nam już dzisiaj uzyskać niszczarkę biurową przyszłości. Prosty wybór poszczególnych funkcji przy użyciu pojedynczego przycisku: uruchomienie, zatrzymanie, tryb pracy chwilowej i tryb pracy ciągłej. Funkcja cofania włącza się automatycznie z chwilą wykrycia blokady papieru. Można jednak też włączyć ją ręcznie, naciskając przycisk „R”. Przezroczysty ekran na przedniej ścianie obudowy umożliwia szybki i łatwy podgląd poziomu zapełnienia pojemnika na ścinki. Duży pojemnik rzadziej wymaga opróżniania, oszczędzając czas i pieniądze. Osobne worki na ścinki papieru i płyt CD umożliwiają segregację odpadów (dostępne w modelu SECURIO B32 i wyższych). System EMCS (Energy Management and Control System) - rozsądny sposób zarządzania energią: Funkcja automatycznego usypiania: Po upływie 2 minut bezczynności niszczarka SECURIO automatycznie przełącza się w tryb energooszczędny: wszystkie jej komponenty będące zbędnymi odbiornikami elektryczności zostają wyłączone lub pobór mocy przez nie jest ograniczany do minimum. Wystarczy jednak wprowadzić do urządzenia kolejną porcję papieru, a włączy się ono automatycznie, wznawiając pracę. Funkcja automatycznego wyłączania: po 4 godzinach bezczynności niszczarka SECURIO wyłącza się całkowicie. Dzięki temu w nocy i w weekendy nie marnuje ona cennej energii. Niszczarka włącza się natychmiast, gdy tylko użytkownik naciśnie przycisk sterujący. Tryb pracy chwilowej: Aby zniszczyć niewielki kawałek papieru, kartę kredytową lub folię należy nacisnąć przycisk sterujący i przytrzymać go przez ok. 2 sekundy – niszczarka SECURIO włączy się i będzie pracować przez 10 sekund, po czym automatycznie wyłączy się.Tryb pracy ciągłej: Przy dużych ilościach papieru i dokumentów, naciśnięcie przycisku sterującego i przytrzymanie go przez 4 sekundy przełącza niszczarkę SECURIO w tryb pracy ciągłej. Urządzenie automatycznie powróci do trybu gotowości, gdy proces niszczenia dobiegnie końca. Cicha praca.Opracowując niszczarki, położyliśmy ogromny nacisk na ich akustykę. Dzięki temu urządzenia te w trakcie niszczenia dokumentów emitują szum o komfortowo niskim natężeniu. Zrodło: HSM Polska

Jedyny sposób, by ochronić się przed kradzieżą tożsamości, to niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe czy finansowe, takich jak wyciągi z kont bankowych, zaadresowana poczta, raporty sprzedaży itp. Niszczarka to produkt niezbędny w każdym mieszkaniu i biurze. Marka Rexel posiada w swojej ofercie niszczarki dokumentów dla o użytkownika domowego, jak i dla zapracowanego pracownika środowiska biurowego. Kradzież tożsamości to jedna z najszybciej rozwijających się form przestępczości w Europie, mimo to wielu ludzi lekceważy ją, wierząc, że ich to nie spotka. Wybór niszczarki zależy w dużej mierze od osobistych potrzeb użytkownika. Pod uwagę należy wziąć następujące parametry: Poziom bezpieczeństwa od 1 do 5 (standardy DIN)

Możesz wybrać: cięcie na paski (cienkie paski papieru - niski S1 i podstawowy poziom bezpieczeństwa S2, cięcie na ścinki (małe skrawki papieru - wysoki poziom bezpieczeństwa S3, cięcie na mikro i super mikro ścinki - bardzo małe drobinki papieru (poziom bezpieczeństwa zalecany dla dokumentów poufnych i ściśle tajnych). Im mniejsze drobinki papieru powstałe w procesie niszczenia dokumentu, tym większe bezpieczeństwo. Ciekawostka - czy wiesz, że karta A4 zniszczona na 5-tym poziomie bezpieczeństwa zostanie rozdrobniona na 7'101 kawałeczków? Nieczęste niszczenie dużych ilości dokumentów oraz niszczenie w miarę bieżących i nieprzewidzianych potrzeb. Niszczenie dużych ilości dokumentów. Jeżeli przechowujesz dokumenty, a potem niszczysz na raz dużą ich ilość, potrzebujesz niszczarki, która jest w stanie pociąć wiele stron za jednym razem. Jeżeli natomiast niszczysz w miarę potrzeb bieżących, Twoja niszczarka nie musi posiadać tej funkcji. Im większy pojemnik na ścinki, tym więcej pociętych kartek będzie on w stanie pomieścić i tym rzadziej zachodzić będzie konieczność jego opróżniania! Pamięta także, że ten sam pojemnik pomieści więcej kartek pociętych na ścinki niż na paski. Wybierz więc niszczarkę o wysokim poziomie bezpieczeństwa i ciesz się dodatkową korzyścią rzadszego opróżniania pojemnika! Niektóre niszczarki zostały zaprojektowane z myślą o ustawieniu w konkretnym miejscu - pod biurkiem, obok biurka, w korytarzu. A Ty gdzie postawisz swoją niszczarkę?

Niszczarki Rexel produkowane są od ponad 50 lat i firma może się pochwalić godną pozazdroszczenia historią tworzenia produktów wysokiej jakości zaprojektowanych tak, aby uczynić Twoje życie łatwiejszym. Niszczarki biurowe Rexel sprzedawane są w ponad 120 krajach świata i cieszą się reputacją urządzeń o wysokiej jakości. Rexel adresuje swoje urządzenia do pięciu podstawowych środowisk użytkowych: Niszczarki dla dużych biur - urządzenia do regularnego niszczenia dużych ilości dokumentów w biurach zatrudniających ponad 20 osób. Niszczarki dla średnich biur - urządzenia do biur, w których pracuje do 20 osób i gdzie niszczonych jest wiele dokumentów. Niszczarki dla małych biur - urządzenia do małych biur zatrudniających do 10 osób, umożliwiające niszczenie dużych ilości papieru. Niszczarki dla kadry kierowniczej- osobiste niszczarki idealnie pasujące do biura osoby kierującej firmą lub jej działem. Urządzenia wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o jednym użytkowniku, niszczącym duże ilości dokumentów. Niszczarki do użytku domowego - urządzenia przeznaczone do regularnego niszczenia dokumentów osobistych i związanych z pracą w domu lub biurze w nim prowadzonym. Zrodlo: rexeleurope.com